wide_11.14

У Львівському Прикордонному загоні відбулося звільнення в запас строковиків

У четвер, 14 листопада, у Львівському прикордонному загоні відбулися урочисті заходи з нагоди звільнення в запас Збройних сил України найкращих 75 військовослужбовців строкової служби.

З батьківським словом подяки звернувся до прикордонників-строковиків заступник керівника Львівського прикордонного загону начальник інженерно-технічного відділу підполковник Старий Андрій Михайлович. Як підсумок служби, військовослужбовці, що йдуть в запас, отримали почесні грамоти та подяки.

Також привітати та благословити строковиків завітав о. Юрій Цюпка, капелан частини. Душпастир подякував хлопцям за зразкове виконання обов’язків, наголосив, що кожен кінець є початком чогось нового. Священик побажав нашим захисникам, які здобули певний досвід, робити все для того, щоб будувати світле майбутнє для себе та для Батьківщини на основі трудолюбства, чесності, самопожертви та служіння.

У складних умовах, в цей нелегкий для країни час, жоден з військовослужбовців строкової служби, не зрадив військову присягу, жоден не піддався труднощам. З честю виконали свій військовий обов’язок, віддано служили українському народові.

Капеланство.info

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *