111

Військово-медичні капелани і військові лікарі повернулися до України

Цими днями завершилася подорож військово-медичних капеланів і військових лікарів до Австрії, які ще 28 травня вирушили у поїздку, аби набратися досвіду в астрійських колег і поділитися своїми знаннями із ними. 

Як розповідає отець Віталій Воєца, медикам і капеланам вдалося поєднати насичену навчальну програму з обміну досвідом і знайти час на відпочинок і відвідати мальовничі куточки у Відні, Зальцбурзі та Будапешті.

“Багато чого навчилися від наших колег лікарів і медичних капеланів, багато передали своїх знань і навичок та мали зустрічі з цікавими людьми! Також молилися за мир і спокій в Україні!, – ділиться враженнями отець Віталій Воєца. – “Висловлюємо щиру подяку за благословення та організацію цієї поїздки Владиці Йосифу (Міляну) та команді священиків: о.Івану Сохану, о.Василю Чудійовичу, о.Андрію Бонису та отцям з-за кордону: о.Тарасу Шагалі, о.Віталію Микитину та о.Дам’яну Габорію, котрі з своїми парафіанами потрудилися, щоби ми відчували себе, як вдома! Вам усім, хто нас приймав та допомагав у різний спосіб, щире спасибі! Окрема подяка о.Євгену Чернюку та “величезне дякую” нашим друзям військовим лікарям з Центрального госпіталю ЗСУ, госпіталю прикордонників м.Київ та Ірпінського госпіталю ЗСУ! Ще раз переконуюсь, що наші лікарі найкращі!!! Божого усім благословення та міцного здоров’я!”

За повідомленням о. Віталія Воєци

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *